Aktualności

Clipboard01

Pchli Targ po Sąsiedzku – edycja jesienna

Zapraszamy na jesienną edycję Pchlego Targu!

12 października 2014, niedziela, godzina 9.00 – 15.00.

Ideą naszego targu jest wymiana lub sprzedaż rzeczy, które nie są już nam potrzebne lub zdążyły się znudzić. Jeśli te przedmioty dla Ciebie nie mają już znaczenia – dla innych mogą okazać się czymś wartościowym i niezwykłym. Rzeczy ciekawe i w dobrym stanie na pewno szybko znajdą nowych właścicieli.

zajecia

Zapisy na zajęcia

Zapraszamy do udziału w naszych zajęciach, skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz zajęć znanych z poprzednich lat pojawiło się kilka nowości.
Zapisy prowadzimy w sekretariacie CKIS lub telefonicznie pod numerem
 12 282 14 65 wewn. 21(chwilowa awaria) oraz 602 726 353

Polecamy

_mg_1534

Majówka Hrabiny Zofii oraz Źródło Sukcesu

zrodlo

Szóstą Majówkę Hrabiny Zofii spokojnie możemy zaliczyć do tych bardzo udanych. Organizatorzy mocno trzymali kciuki za pogodę i ta mimo drobnych problemów pierwszego dnia, świetnie dopisała. Dzięki temu nasi statyści przebrani w historyczne stroje mogli swobodnie się zaprezentować spacerując po krzeszowickim rynku, a bez nich nie byłoby tego wyjątkowego klimatu.

zdrojanie

Zespół Tańców Świata ZDROJANIE

NOWY NABÓR – WRZESIEŃ 2012!

Informacje: 602 726 353

Wszystkich, zainteresowanych tańcem i muzyką folkową, ludową, czy też tradycyjną – wybierz to, co najbardziej do Ciebie przemawia – zapraszamy do działającego od września 2010 roku przy CKiS w Krzeszowicach zespołu.

Galerie